İnsan Kaynakları
İşNet, kullanıcılarına verdiği kaliteli hizmeti eksiksiz ve kesintisiz yerine getirebilmenin; en yeni teknolojiden yararlanmak, kaliteli ve vizyon sahibi personele sahip olmak, iyi bir takım olmak ve daima daha iyiyi aramakla sağlanabileceğine inanmaktadır.

Kaliteyi insanın yarattığına olan inancımız ve müşteri memnuniyetinin yanında çalışan memnuniyetini de her zaman ön plana alan yapımız içerisinde; İşNet çalışanları her zaman kendilerini geliştirme ve ilerleme olanaklarına sahiptir. Çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimi, şirket içinde düzenlenen eğitimlerin yanı sıra özel eğitim ve seminerlerle de desteklenmektedir.

Şirketimiz çalışanları, işe başladıkları günden itibaren Özel Sağlık Sigortası ile sigortalanmaktadır. Çalışanlarımızın şirketimizde üç aylarını doldurmaları halinde kendilerine isteklerine göre Özel Hayat Sigortası veya Bireysel Emeklilik Sigortası yapılmaktadır.

Şirketimizde yılda bir kez çalışanlarımızın performans değerlendirmeleri yapılarak, bu değerlendirmeler doğrultusunda ücret artışı ve şirket içi dikey ve yatay atamalar yapılmaktadır.

Gelişmekte olan bilişim ve internet sektöründe gün geçtikçe büyüyen İşNet' in bir üyesi olmak ister misiniz?

Başvuru için insan.kaynaklari@is.net.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Açık pozisyon ilanlarını görmek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.